01_kawa
1. Poznajmy się

Opowiem Ci dokładnie o ofercie VEIM STUDIO, która przewiduje różne modele współpracy – projekt koncepcyjny, projekt wykonawczy oraz wykonawczy z nadzorem autorskim. Omówię na czym polega różnica między nimi oraz co zawiera każdy z tych pakietów. Posłucham o Twoich oczekiwaniach oraz stylu. Na podstawie informacji, które od Ciebie otrzymam, przygotuje spersonalizowaną, szczegółową ofertę. Spotkanie może odbyć się online i stacjonarnie.

02_dialog
2. Układ funkcjonalny

Na tym spotkaniu omówimy szczegółowo Twoje potrzeby i wymogi. Na podstawie wywiadu z Tobą, stworzę rysunki z propozycjami układów funkcjonalnych. Po omówieniu rysunków i wyborze najbardziej dopasowanych rozwiązań, omówimy inspiracje i upodobania estetyczne.

03_żarówka
3. Projekt koncepcyjny

Pracę nad projektem koncepcyjnym rozpoczynam od odwiedzania showroomów z materiałami wykończeniowymi. Zależy mi na tym, aby wszystkie pomieszczenia w Twoim domu współgrały. Staram się dobierać takie elementy, które sprawią, że każdy kąt będzie wyjątkowy, a zarazem zgodny z motywem przewodnim. Po przeglądzie produktów dostępnych w salonach z wyposażeniem wnętrz tworzę dla Ciebie moodboardy z wykorzystaniem materiałów wykończeniowych oraz mebli. Na tym etapie chcę Ci pokazać różne drogi, alternatywy, które pomogą spojrzeć na cały projekt z szerszej perspektywy.

Po ustaleniu wszelkich szczegółów tworzę dla Ciebie zawsze dwie, zupełnie różne wizualizacje. Wybraną przez Ciebie opcję dopracowuje do każdego szczegółu.

04_ołówek
4. Projekt wykonawczy

Po zatwierdzeniu projektu koncepcyjnego stworzę dla Ciebie rysunki wykonawcze wraz z zestawieniem materiałowym i wyposażeniem. W skład takich rysunków wchodzą m.in.: nowa aranżacja, plan wyburzeń i nowych ścian, wytyczne do projektu elektryki, wytyczne dla podłączeń wod.-kan., rzuty i przekroje pomieszczeń, zabudowy stolarskie. Tworząc projekt wykonawczy, zadbam o to, aby każdy detal znajdujący się w Twoim domu był estetycznie wykończony.

05_kask_2
5. Nadzór autorski

To dodatkowa możliwość, którą możesz wybrać. Na tym etapie jeżdżę na budowę, aby sprawdzić, czy realizacja jest zgodna z projektem, spotykam się z wykonawcami, z którymi szczegółowo omawiam każdy detal. Zadbam o to, aby wszystko było zrealizowane według projektu Twojego wymarzonego wnętrza!

Stwórzmy razem Wasze wymarzone wnętrze!